Pękające naczynka na nosie, czole i policzkach

Witam, Mam problem z pękającymi naczynkami, szczególnie na nosie i okolicach, ale również z pojedynczymi na czole, policzkach, dekoldzie. Chciałam zapytać w jaki sposób mogłabym się ich pozbyć? Czy laser jest bezpieczną i skuteczną metodą? Jeśli tak na co powinnam zwrócić uwagę decydując się na zabieg? Czy w Gliwicach lub okolicach jest jakieś miejsce gdzie warto byłoby udać się z moim problemem? Serdecznie Pozdrawiam

Witam serdecznie .

Najlepszym sposobem na wyciszenie naczyń jest zastosowanie lasera IPL, pęknięte już naczynka można pozamykać innym laserem.

Serdecznie zapraszam na konsultację do Katowic, po obejrzeniu stanu skóry można dobrać metodę ich leczenia.

Decydując się na wybór miejsca warto zwrócić uwagę aby lekarz miał dlugoletnie doświadczenie i był lekarzem certyfikowanym.

Witam
Naczynia można zamknąć dobrym laserem, czasem IPL lub najnowszą metodą Veinwave. Ważne, żeby zabieg wykonać na dobrym sprzęcie oraz w sprawdzonym gabinecie, a efekty powinny byc bardzo dobre.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Oczywiście zabieg zamykania laserem lub lampą IPL są bezpieczne, o ile dobre jest urządzenie i doświadczony operator. Warto wybrać dobry gabinet medycyny estetycznej.