Pękanie i schodzenie skóry z palców

Dzień dobry. Mam 23 lata. Od kilku dni z palców od wew. strony dłoni peka mi i schodzi skóra. Nigdy mi się to nie zdarzyło. W pracy mam kontakt z detergentami (konserwacja itp.) być może to jest tego powodem. Oprócz tego od jakiegoś czasu zacząłem pod koniec pracy myć dłonie pastą BHP, która strasznie wysusza dłonie. I od tego momentu zaczął się ten problem. Bardzo proszę o poradę, pomoc. Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Sugeruję Pan pracę w rękawiczkach oraz kupić nawilżające mydło hipoalergiczne zamiast tej pasty.

Pozdrawiam.