Pękanie opuszek palców

Witam. Mam pytanie. Mężowi pękają opuszki palców. Od dłuższego czasu stosuje różne kremy i maści ale nic to nie pomaga. Wszystkie prace wykonuje w rękawiczkach aby ochronić te opuszki. Leczy się w poradni dermatologicznej, zrobił testy i nic z tego nie wynika. Bardzo proszę o pomoc bo ta dolegliwość trwa już ponad 4 lata. Mąż ma 66lat jeszcze pracuje. Prace ma biurową ale czasami idzie na warsztat i musi zakładać rękawiczki nie ma innego wyjścia. Proszę o trafną diagnozę i cudowny lek Dziękuję.

Proszę zgłosić się do lekarza dermatologa na konsultację. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Można również zastosować maść dernilan przyspiesza regenerację naskórka przy pęknieciach skóry szybciej się ona goi. Bez recepty jest dostępna w aptece ok.10zł