Pękanie paznokci wzdłuż

Witam, bardzo proszę o pomoc. Mój problem jest następujący: pękają mi paznokcie wzdłuż ( zwłaszcza u prawej ręki ). Nie wiem co może być przyczyną tego problemu? Dlaczego paznokcie mogą pękać w ten sposób? Jaka jest tego przyczyna i co można z tym zrobić? Jest to bardzo bolesne i mało komfortowe. Stosowałam różne odżywki i nic nie pomaga. Paznokcie tak jak pękały tak pękają. A może problem pękania paznokci wzdłuż jest związane z jakąś chorobą? Z genami lub czymś innym? Z czym może być to związany problem? Próbowałam sama sobie z tym poradzić, ale nie daję rady. Problem nie znika. Paznokcie pękają. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa,,po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.