Pękanie skóry okolicy ust u 22-letniej osoby

Witam. Ostatnio moja skóra przy ustach stała się bardzo sucha. w kacikach popękała, wiec kupiłam maść przeciwko zajadom po konsultacji z farmaceutą, mimo że nigdy czegoś takiego nie miałam. Kąciki się wygoily jednak skóra obok ust jest wciąż bardzo sucha, a ostatnio zaczęła mnie swędzieć. Łuszczy się mimo że staram się ją nawilżac od wewnątrz jak i zewnątrz. Jestem umówiona na wizytę u dermatologa jednak dopiero za tydzień a chciałabym do tej pory chociaż trochę zaleczyc objawy.comogę zrobić?pzd

Proszę spróbować Uriage balsam do ust , jeśli nie będzie poprawy to konieczna jest konsultacja dermatologiczna.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska