Pękanie skóry pomiędzy pośladkami

Witam, bardzo często pęka mi skóra miedzy pośladkami, problem często nawraca, mam 29 lat i jestem mężczyzną. Czym to może być spowodowane i jakie badania można na to zrobić? Dodam, że nie mam jak tego pokazać lekarzowi, ponieważ jak wizyta dochodzi do skutku to po dolegliwości nie ma śladu (kolejki do lekarzy)..

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, czy brano pod uwagę zmiany alergiczne, grzybicze? Bez zbadania zmian nie można postawić rozpoznania. Wobec kolejek istnieje np. możliwość zrobienia zdjęcia w momencie największej aktywności zmian.