Pękanie skóry przy członku

otóż borykam się z pewnym problemem a mianowicie pęka mi skóra przy moim członku, a gdy się zaczyna goić to robi się twarda i gdy z kobietą ponownie próbuję uprawiać stosunek to znów pęka i pojawia się pieczenie gdzie stan podniecenia zanika... Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Najpewniej związane jest to z infekcją, jednak bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie stwierdzić jakiego rodzaju jest to infekcja i jakie leczenie należałoby zastosować. Sugeruję kontakt z urologiem lub dermatologiem.