Pękło zabezpieczenie - co dalej?

Witam, otóź dziś podczas stosunku pękła nam prezerwatywa. Ogólnie członek był suchy, nie było mowy o żadnym wytrysku, nic. Prezerwatywa pękła na środku długości członka, tak z boku, nie na górze, tylko na boku gdzieś. Wyjąłem w mig w momencie pęknięcia, więc nic nie zdążyło wyjść i nie było praktycznie wydzieliny, a na pewno nie w tym obszarze pękniecia. Denerwuję się trochę teraz. Mam 20 lat. Czy mogę spać spokojnie wraz z moją Ukochaną? Proszę o pomoc! Dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli nie minęło 72-godziny od stosunku, Pańska partnerka powinna przyjąć tabletkę "po stosunku" (przepisywana przez ginekologa). Im szybciej tabletka zostanie zastosowana, tym skuteczność takiej antykoncepcji będzie większa.