Pęknięcie krocza podczas porodu a plastyka pochwy

witam jestem 5 miesiecy po porodzie i nadal czuje ze pochwa nie wyglada tak jak powinna co wplywa na moje zycie seksualne. Podczas porodu peklam i niezostalam zszyta Rana sie zrosla ale nie dokonca zostalo jakies 4 cm ale dla mnie to duzo czy platyka pochwy by mi pomogla

Konieczne jest badanie ginekologiczne by udzielić Pani pełnej odpowiedzi na to pytanie. Istnieje jednak faktycznie szereg mniej (laser na bliznę, nici waginalne) lub bardziej inwazyjnych metod (plastyka pochwy lub przedsionka pochwy) pozwalających odzyskać komfortowe funkcjonowanie w takiej jak opisana przez Panią sytuacja. pozdrawiam kz