Pęknięcie metalowych szwów po wstawieniu bajpasów

W styczniu 2013 r.tuż po zawale przeszłam operację wstawiania bajpasów. Rehabilitacja po tych wszystkich "atrakcjach" przebiegała do tej pory doskonale. Niestety 10 dn uczestniczyłam w pozornie niegroźnym zdarzeniu drogowym.Byłam pasażerką przypiętą pasami, podczas hamowania pasy naciągnęły się mocno na mojej klatce piersiowej,a następnie "posadziły mnie z ogromną siłą w fotelu, wtedy to usłyszałam chrupnięcie w mostku i ból. Teraz ortopeda stwierdził ze zdjęcia że metalowe szwy pękły.Co teraz?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podejrzenie ortopedy powinien zweryfikować kardiochirurg. Proszę niezwłocznie udać się na wizytę kontrolną do specjalisty kardiochirurga.