Pęknięcie na wysokości kości ogonowej a grzybica

Witam. Zaczęło się od bólu kości ogonowej. Pojawiał się on przy siadaniu, początkowo przy wstaniu i chodzeniu. Następnie odpuścił i się więcej nie pojawił. Jednak problem się nie skończył i dopiero pod prysznicem poczułam jak mnie szczypie w szparze międzypośladkowej. Jest tam czerwona pręga biegnąca od odbytu ku górze. Na wysokości kości ogonowej znajduje się coś a'la pęknięcie. Nie boli mnie, ani nie szczypie. Ale jest. Co to może być? Grzybica?Smaruję to Alantanem i maścią nagietkową.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany, nie da się postawić diagnozy. Radziłabym udać sie do lekarza, konieczne będzie badanie per rectum, być moze ma Pani szczelinę odbytu lub uszkodziła Pani kość ogonową.
Pozdrawiam