Pęknięcie naczynka widoczne na usg

Witam mam takie pytanie Mam na Imię Paulina mam 23 lata jestem po ciązy syn ma 13miesięcy skonczone wczoraj byłam u lekarza ginekologa i dał mi skierowanie na badania mocz morfologia ob ths crp progesteror cu125 i odrazu wczoraj lekarz powiedział żebym została na usg i tam na usg wyszło że pękło jakies naczynko co to może byc? ja waże 38 kg więc przed porodem ważyłam około 50 a po ciąży coś sie stło nie wiem co i waże 38 od czego to może być i co to za badania?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu trudno określić jaki był wynik badania USG. Zlecone badania krwi są podstawowym panele badań.Proszę wykonać zalecone badania oraz udać się z wynikami na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.