Pęknięcie paznokcia

Pekł mi paznokiec w duzym palcu u nogi w polowie nie wiem nawet dlaczego bo siedze w domu nic mi na nego nie spadlo ani sie nie uderzylam w niego. Wyglada jakby schodzil ale boje sie co jesli nie zejdzie jestem za granica i nie mam jak ich do lekarza. Na nic nie choryje reszta paznokci jest w porządku tylko z tym cos mi sie dzieje. Prosze o jakas rade bo nie wiem co mam robic. Z góry dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pękniecie paznokcia może wymagać interwencji chirurgicznej. W razie możliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga lub lekarza innej specjalności.