Pęknięcie pierścienia włóknistego z niewielkim dokanałowym uwypukleniem.

Th8 Th9 pekniecie pierścienia włóknistego z niewielkim dokanałowym uwypukleniem..czy jest to grożna diagnoza oparta o rezonans mag.czy trzeba to operować czy da sie to zaleczyć proszę o podp.

Lek. Tomasz Budlewski

zalezy od objawów. koneiczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego badania. prosze koniecznie udac się do lekarza ginekologa.