Pęknięcie prezerwatywy 3 dni po okresie

Witam, 8 dnia cyklu (3 dni po tym jak skończył mi się okres) kochałam się z chłopakiem, niestety w trakcie pękła nam prezerwatywa. zorientowaliśmy się po chwili więc był we mnie jakieś 10 sekund. nie było wytrysku, a on jeszcze nie dochodził. jaka jest szansa na ciąże? Dodam jeszcze, że mam nieregularne miesiączki, ale po obserwacji śluzu nie miałam dni płodnych.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Każdy kontrakt preejakulatu z drogami rodnymi potencjalnie może prowadzić do zapłodnienia.