Pęknięcie prezerwatywy a poziom b-HCG

Mój problem polega na tym ze w 10 dniu cyklu kochałam sie z mężem i pękła nam prezertwatywa w dzien nastepny po 10 godzinach wziełam escapelle, tydzien później pojawiło się plamienie brunatne z krwia, nastepny okres miał pojawić się 30 marca ale pojawił się dopiero 9 kwietnia i jest skąpszy niż zwykle miałam. 8 kwietnia robiłam test beta hcg i wyszedł 2,39 czy mimo tego mogę być w ciązy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa, proszę jeszcze raz oznaczyć beta hcg i udać się koniecznie do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.