Pęknięcie prezerwatywy a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam, chciałam zapytać jakie jest prawdopobobieństwo zajścia w ciąże po stosunku w trakcie którego pękła prezerwatywa. (nie wszystko zostało we mnie) Z moich obliczeń wynika że był to 18 dzień cyklu, czyli dni niepłodne, średnia długość cyklu wynosi 25 dni. Proszę o szybką odpowiedz.

Lek. Marta Jaruchowska

Prawdopodobieństwo jest małę , ale zawsze istnieje. Proszę udać sie do lekarza ginekologa na badanie oraz USG TV.