Pęknięcie prezerwatywy a przyjęcie Escapelle

Uprawialam seks w 17dniu cyklu pekla prezerwatywa ale bez wytrysku. Po 18h wzielam escapelle. Juz 3 dzien po a ja nie mam zadnych ubocznych objawow. Czy tabletka mogla nie zadzialac? Kiedy zrobic test ciazowy zeby hormony z tabletki go nie sfałszowały? I kiedy dostane okres? Jak zaczne miec jakies plamienia to juz mam pewnosc ze nie ma ciazy?

Piotr Pilarski

To że nie ma objawów ubocznych nie oznacza że tabletka nie zadziałała. Największą pewność na początku daje test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.