Pęknięcie prezerwatywy a szansa na zajście w ciążę

Kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Według mojego kalendarzyka to byl 2 dzien płodny a za 3 dni miala wystąpić owulacja. Czy jest duża szansa zajścia w ciążę?

Witam serdecznie.
Statystycznie największa szansa na zapłodnienie istnieje właśnie 2-3 dni przed owulacją. szansa na zajście w ciąże jest więc w tej sytuacji dość duża. W porozumieniu z ginekologiem można w tej sytuacji rozważyć przyjęcie tzw. tabletki po (do 72h od stosunku)/