Pęknięcie prezerwatywy a szanse na zajście w ciążę

Witam Dwa dni temu kochałam się z chłopakiem z rana z prezerwatywą gdzie doszło do wytrysku poza mną,następnie po ponad 3 godzinach kochaliśmy się drugi raz również z prezerwatywą gdzie nie doszło do wytrysku ale prezerwatywa pękła. Dodam że po pierwszym razie partner nie jest pewny czy się umył. Dzisiaj mam pierwszy dzien owulacji. Czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Renata GrzechociĹska

Ryzyko jest małe jednak istnieje, ze względu na możliwość kontaktu z preejakulatem.