Pęknięcie prezerwatywy i biały płyn z pochwy po seksie a ryzyko zapłodnienia

witam . Kochałam się ostatnio ze swoim chłopakiem, pękła nam prezerwatywa, on twierdzi że wytrysk nastąpił na zewnątrz lecz ponownie penis był włożony do środka zanim zorientował się że prezerwatywa pękła od góry.. gdy wyszłam do łazienki od razu wypłynęło ze mnie trochę białego płynu. Czy mogło dojść do zapłodnienia i czy to mogło być nasienie? (okres mam nieregularny ostatnio 02.02.14 ) z góry dziękuję za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany biały płyn to jak najbardziej mogło być nasienie. Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.