Pęknięcie prezerwatywy i wytrysk poza pochwą

witam. podczas stosunku z chłopakiem pękła nam prezerwatywa. do wytrysku doszło jednak poza pochwą. ostatnią miesiączkę miałam 14 czerwca, a wcześniej 5 maja i była regularna. w lipcu jeszcze jej nie dostałam, spóźnia się ok 2 tygodni. nie podejrzewamy ciąży, ani dni płodnych, aczkolwiek przy takim rozregulowaniu wszystko jest możliwe. stąd pytanie: jak duże są szanse na to iż dojdzie do zapłodnienia. i czy preejakulat mógł zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Preejakulat może również zawierać plemniki, zatem nie można wykluczyć ciąży w opisanym powyżej przypadku. Dla pewności można wykonać test ciążowy który powinien być już wiarygodny. Pozdrawiam.