Pęknięcie prezerwatywy i wytrysk poza pochwą a prawdopodobieństwo ciąży

Witam ! Dziś uprawialiśmy z dziewczyną sex. W czasie stosunku, a w zasadzie już w końcowej fazie pękła nam prezerwatywa. Wytrysk miał miejsce poza narządem płciowym dziewczyny, gdzyż przed wytryskiem członek został wyciagniety . Dziewczyna ma dni płodne , czy jest możliwość zajścia w ciąże ? z góry serdecznie dziekuje za pomoc ! :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć takiej ewentualności. Proszę pamiętać iż płyn preejakulacyjny może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.