Pęknięcie prezerwatywy i wytrysk w pochwie a ryzyko ciąży

Witam, ostatnia miesiączka zaczęła mi się 5 lutego i skończyła 10 lutego. 25 podczas stosunku pękła prezerwatywa i partner doszedł we mnie. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże? wiem że to dni niepłodne, ale stresuje się więc proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli zgodnie z długością trwania Pani cyklu prawidłowo wyliczyła Pani dni niepłodne to nie ma możliwości zapłodnienia. Są to już dni długo po owulacji.