Pęknięcie prezerwatywy i wyznaczenie dni płodnych

Witam jezeli byl stosunek gumka pekla w niej i doszlem w niej . hm dodam ze okres skonczyl sie jej 16 kwietani trwall 6 dni stosunek byl 28 kwietnia wyczytalem ze to juz dzien nieplodny . Jakie jest ryzyko zajscia w ciaze? jezeli zacznie brac tabletki anty microgynon 21 jakos zachamuje rozwuj ciazy ? nie chemy zeby bylo dziecko co mamy robic ;c

Ryzyko zajścia w ciąże jest niewielkie, gdyż tak jak Pan napisał, teoretycznie są to już dni niepłodne, nie można jednak nigdy wykluczyć przesunięcia się cyklu np. w skutek jeszcze nieuregulowanego cyklu, choroby, stresu, zmiany klimatu, przyjmowania leków itd. Pozdrawiam!