Pęknięcie prezerwatywy podczas próby drugiego stosunku

wczoraj kochałem się z moją dziewczyną. wychodzi na to że kochaliśmy się jakoś 2 abo 3 dni po owulacji. Była prezerwatywa i wytrysk do niej poza dziewczyną. chcieliśmy to powtórzyć gumka założona, próbowałem się "dostać" jednak poczuliśmy,że gumka jest pęknięta. Dziewczyna powiedziała,że czuła to pęknięcie bo penis był nie tam gdzie miał być czyli nie w środku, tylko na zewnątrz,czy jest jakakolwiek szansa na to że może być w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź. Czekam z niecierpliwością.

Czy penis był umyty po pierwszym kontakcie?
Mimo wszystko należy kontakt uważać jako niezabezpieczony i możliwości ciąży nie można wykluczyć.
Pozdrawiam. JW