Pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku dzień przed miesiączką

wczoraj wraz z moim chłopakiem współżyliśmy, doszło do pęknięcia prezerwatywy. Doszedł we mnie, jednakże dziś dostałam miesiączkę, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i czy w ogóle istnieje ? z Tego co mi wiadomo przed miesiączką są dni nie płodne.

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli miesiączka powinna wystąpić dzień po tym stosunku i tak rzeczywiście się stało to nie ma ryzyka ciąży.