Pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku przy 31-dniowym cyklu

Witam. 23sierpnia podczas stosunku ze swoim partnerem pękła nam prezerwatywa, doszedł we mnie. Poprzedni okres miałam 21lipca. Ostatni cykl trwał 38dni(prawdopodobnie opóźniony przez antybiotyk Tetralysal, który cały czas przyjmuje), poprzednie 31. Według moich obliczeń miałam wtedy dni niepłodne. Chciałam się dowiedzieć czy jest możliwość zajścia w ciąże. Dziękuje za odpowiedź

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć możliwości ciąży, gdyż do końca nie wiadomo kiedy w tym cyklu miała Pani owulację ( jak bardzo została przesunięta w czasie). Pewność da zrobienie testu ciążowego po przynajmniej 14 dniach od stosunku ( w przypadku gdy jeszcze krwawienie miesiączkowe się nie pojawi). Pozdrawiam