Pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku w 7 dniu cyklu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Kochałam sie z moim chłopakiem w okres był to 7 i 8 dzien cyklu . Cykle trwaja 30 dni. Niestety prezerwatywa zawiodła czy istnieje prawdopodobienstwo że moge byc w ciąży? okres powinnam dostac za ok 6 dni. 20 dnia cyklu miałam lekkie plamienie. A do dzisiaj śluz podobny do płodnego. Czy to ciąża?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Dokładne określenie prawdopodobieństwa zajścia w ciążę jest bardzo trudne. Zakładając, że współżyła Pani w 7i8 dniu cyklu prawdopodobieństwo to nie powinno być bardzo duże ( ale nie można z pewnością wykluczyć możliwości ciąży). Wątpliwości pozwoli rozwiać zrobienie testu ciążowego w kilka dni po ewentualnym opóźnieniu się krwawienia miesiączkowego. Pozdrawiam