Pęknięcie prezerwatywy przy stosunku z osobą z HIV

DZIEŃ DOBRY MAM PYTANIE CZY JAK KOCHAŁEM SIE Z DZIEWCZYNA ZARAZONA WIRUSEM HIV(WIREMIA NIEWYKRYWALNA) I PĘKŁA PREZERWATYWA UPRAWIALISMY JESZCZE SEKS PRZEZ OKOLO30 SEKUND ZANIM SIE ZORIENTOWALEM,WCZESNIEJ UPRAWIALISMY SEX ORALNE CZY I JAKIE JEST PRAWDOPODOBIENSTWO ZE SIE ZARAZILEM CHCIALBYM DODAC ZE OD KILKU DNI MAM ODRUCHY WYMIOTNE I BIEGUNKE.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko zakażenia jak najbardziej istnieje. Proszę tego nie bagatelizować, tylko niezwłocznie udać się do specjalisty chorób zakaźnych!