Pęknięcie prezerwatywy w 22 dniu cyklu a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam. Wczoraj(22dzień cyklu) współżyłam z moim chłopakiem. Niestety pękła nam prezerwatywa i chłopak odrazu wyszedł ze mnie. Przez ostatnie dwa miesiące moj cykl trwał 28dni. Jakie jest prawdopodobienstwo zajścia w ciążę?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli doszło do kontaktu preejakulatu lub spermy z narządami rodnymi to istnieje ryzyko zajścia w ciążę, jednak nie jest możliwe ocenić liczbowo jak duże.