Pęknięcie prezerwatywy w trakcie stosunku a brązowa wydzielina z pochwy

Witam! 7.09 kochalam sie z moim chlopakiem i pekla nam prezerwatywa.. teraz jestem 2 dni przed okresem i z pochwy mam rozowo-brazowa wydzieline nie jest jej duzo minimalnie.. czy to moze oznaczac ciaze? i czy w ciazy mozna dostac normalny okres nie szkodzac przy tym dziecku?
ponad rok temu

Po pierwsze proszę wykonać test ciążowy, wynik ujemny-jeśli przed kolejnym cyklem powtórzy sie "brudzenie" konieczna konsultacja ginekologa. Wynik dodatki pilna konsultacja. Kobieta będąca w ciąży może mieć minimalne plamienie w terminie
miesiączki.