Pęknięcie rany po nacięciu krocza

Jestem 8 miesiecy po porodzie naturalnym, kilka dni po porodzie pekly mi szwy po nacieciu krocza. Lekarze stwierdzili ze po pol roku samo sie zrosnie. Minelo 8 miesiecy I zroslo sie ale nie calkowicie. Rana nie wyglada jakby miala sie zrosnac do konca nie czuje bolu ani dyskonfortu ale Obawiam sie ze w przyszlosci moge miec przez to problemy. Co robic??

Witam.

Ranę powinien zobaczyć specjalista gdyż tylko wnikliwe badanie umożliwi ustalenie dalszego postępowania. Niewykluczone bowiem, że zajdzie konieczność ponownego zszycia fragmentu pęknięcia. Niestety nie jestem w stanie Pani pomóc na odległość.

Pozdrawiam