Pęknięcie w okolicy odbytu i krostki wypełnione płynem na pochwie a opryszczka

Witam, mam pęknięcie w stronę odbytu z racji wielkości członka mojego partnera. To mnie bardzo boli. Do tego mam 3 krostki wypełnione białym płynem na pochwie. Lekarz podejrzewa opryszczkę. Czy mógł pomylić to z czyms innym? Miesiac temu miałam stan zapalny i grzybice, nie wyleczyłam tego... Czy to musi byc opryszczka? Współzyje z partnerem 7 miesięcy i nic nie zauważyłam nigdy u niego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej stwierdzić, czy jest to opryszczka. Teoretycznie istnieje możliwość pomyłki, aczkolwiek jest to mało prawdopodobne. Sugeruję postępowanie zgodnie z zaleceniami specjalisty ginekologa. Do czasu wyleczenia powinna się Pani powstrzymać od kontaktów płciowych.