Pęknięcie w okolicy wejścia do pochwy w 22 tygodniu ciąży

Witam.Jestem w 22tygodniu ciąży. Od kilku tygodni zauważyłam, że podczas stosunku moje wejscie do pochwy pęka jest to niewielkie pęknięcie lecz szczypie i jest niekomfortowe. Myslalam, że to od braku nawilżenia jednak nie. Oprócz tego czuje swedzenie warg sromowyh. test na wykrycie bakterii nic nie wykazł. Wizytę mam za 2 tygodnie, proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który potwierdzi diagnozę oraz wdroży prawidłowe leczenie.