Pęknięcie wątroby i niedrożność jelit

Witam! Moja corka jest po operacji pekniecia watroby,w wyniku urazu mechanicznego i operacji na niedroznos jelit,jak sie okazalo miala duzo zrostow. Jest obsnie dozywiana poza jelitowo. Jak dlugo moze potrwac taki stan,aby jelita mogly pracowac prawidlowo, zwlaszcza jelito cienkie po prawej stronie. Corka ma 20lat. /w przeciagu miesiaca dwie operacje/

Trudno mi to określić bez badania bezpośredniego, bez szczegółowych informacji na temat przebytych zabiegów (ich metod), bez znajomości wyników badań laboratoryjnych (kwestia oceny stanu parametrów odżywienia) i obrazowych. Córka jest młodą osobą, więc powrót prawidłowej czynności jelit powinien być szybki, w przeciągu kilku tygodni. Jedynie konkretnych informacji w tej sprawie może udzielić lekarz prowadzący.