Pęknięcie żylaka i stosowanie leków na obniżenie ciśnienia

bedac w pracy pekl mi zylak krwi bylo bardzo duzo.niemiecki lekarz powiedzial ze tylko szybka pomoc uratowala mi zycie.bylam w szpitaly 2 tygodnie.podawano mi leki na krzepliwosc krwi.ale po wyjsciu ze szpitala dostaje tylko leki na obnizenie cisnienia i mam ponczochy uciskowe oraz co 5 dni zmieniam opatrunki na lewej konczynie dolnej.powiedzianomi ze uniknelam trombozy.czy powinnam brac leki na zylaki.

Nie wiem co Pani rozumie pod pojęciem "leki na żylaki"? Proponuję jednak zdecydowanie pozostawać pod ścisłą opieką lekarza specjalisty flebologa!!! z.żurawski