Pęknięta prezerwatywa, brak wytrysku i ryzyko ciąży

Witam. Uprawiałem sex z moją dziewczyną w dni płodne. Po kilkunastu minutach zauważyłem, że jest pęknięta prezerwatywa. Nie doszedłem, jestem w 99.9% pewny, że nie miałem wytrysku. Jak duże jest ryzyko, że moja dziewczyna zajdzie w ciążę ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku gdy zawodzi stosowana antykoncepcja występuje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji ciąży partnerka powinna wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. Warto również udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.