Pęknięta prezerwatywa. Jaka jest możliwość zajścia w ciążę?

W niedzielę kochałam się z moim facetem, po stosunku zorientowaliśmy się, że prezerwatywa była przebita, w poniedziałek zaczęły mi się dni płodne według mojego kalendarzyka, jaka jest możliwość zajścia w ciążę?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
prawdopodobieństwo ciąży w Twoim przypadku jest duże. Zalecam wykonanie testu ciążowego bądź konsultację z lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam serdecznie!