Pęknięta prezerwatywa podczas stosunku w dniu płodnym a obrzęk pochwy

Witam 21stycznia miałam dni płodne , gdy kochalismy sie z partnerm pękła nam prezerwatywa. 4lutego powinnam dostać miesiączke i jej nie mam. Dodam do tego że moja pochwa wygląda inaczej jest obrzęknięta i mam wrażenie że jest mi mokro. Podczas stosunku partner narzeka na to iż nie może do końca włożyć penisa z powodu obrzęku, ja natomiast odczuwam większą przyjemnośc. dzisiaj wykonałam test ciążowy wynik jest negatywny. co to może być?Pochwa mnie nie piecze i nie boli nic.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z ginekologiem. Być może jest to stan zapalny, choć ciąży także nie można jednoznacznie wykluczyć.