Pęknięta prezerwatywa, powrót do antykoncepcji hormonalnej a ryzyko ciąży

Od I. do X. przerwa w tabl. antykoncepc. Cykle: 152dni/33dni/33dni/41dni/30dni/20dni.(w styczniu zmarła Mama na raka jajnika). 29.X. wykryto mi torbiel na jajniku ok2cm. 30.X.(w 1 dniu 20dniowego cyklu) badania: TSH1,38µIU/ml;FSH13,83mIU/ml;LH2,32mIU/ml;Estradiol17pg/ml;Progesteron0,16ng/ml;Prolaktyna8,23ng/ml;Testosteron24,46ng/dl;HE4 44,8pmol/l;CA-125 15,1U/ml. Lekarz przepisał Logest: 6 dnia cyklu= 1. tabl., koniec krwawienia i pechowe pęknięcie prezerwat. Jakie szanse zapłodnienia?Śluz skąpy

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie istnieją dokładne wyliczenia, w ilu % jest szansa na zapłodnienie, zakładając, że przyjmowanie tabletek zaczęło się 6. dnia cyklu i 6. odbył się stosunek zajścia w ciążę nie można wykluczyć.