Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pęknięta szyjka macicy a częste infekcje

Witam! Rok temu mialam cesarsckie ciecie przy porodzie po kilku miesiacach okazalo sie ze mam peknieta szyjke macicy. Bardzo czesto lapie roznego rodzaju infekcje i za kazdym razem doataje metronidazol. Czy te czeste infekcje moga byc przez ta peknieta szyjke? Dodam ze mam 21l. Meza czyli jednego stalego partnera i dwa porody pierwszy naturalny i ten drugi cesarka. Cytologia mies temu wyszla ze szyjka macicy jest czysta a mimo to lapie infekcje.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Zmniejszanie bólu porodowego - masaż pleców

Ból odczuwany podczas porodu jest bardzo silny. Czasem wręcz nie do zniesienia. Jak sobie z tym radzić? Sposobem na złagodzenie bólu może być masaż pleców.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, jeżeli badanie ginekologiczne wykazało, że szyjka macicy uległa prawidłowemu zagojeniu to jej związek z częstymi infekcjami można wykluczyć.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety