Pęknięte naczynko w obrębie oka u 26-letniej osoby

Witam, posiadam problem odnośnie oka już od dłuższego czasu, w prawym oku posiadam pękniętą żyłkę, która raz jest bardziej czerwona a raz mniej, to zależy od dnia, ale ta żyłka nigdy nie zniknie, byłam już u 2 okulistów, ale lekarz stwierdził że to nic poważnego, że nie wie z czego takie jest, wypisał mi tylko krople nawilżające, chwilowo mi to pomaga ale dalej mam powroty, co to może być , co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza okulisty i kierować się jego zaleceniami.