Pęknięte opuszki palców

Witam, mam pęknięte opuszki palców straszny ból już powoli otwarte rany jaką mogę zastosować maść

Małgorzata Panek

Może Pani stosować maść Linomag, Alantan czy też inne dostępne w aptece. Należy pamiętać, aby maść nie dostała się bezpośrednio do rany. W przypadku problemów z gojeniem się ran, proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam