Pełny stosunek sześć dni po okresie a ryzyko ciąży

czy moge byc w ciazy ? ostatni okres mialam 28.07 do 04.08 a 10 .08 uprawialam sex ze spuszczeniem do srodka okolo 3 razy w ciagu dnia obecnie 04.09 nei mam okresu mam zawroty glowe i temp,37.9 i kuje mnie w prawym podbrzuszu dosc czesto a i 15.08 robilam test plytkowy ciazowy wyszedl negatywnie wiec pytanie czy moze to byc ciaza bo nie mam jak zrobic testu gdyz jestem w niemczech a mialabym problemy w pracy prosze o pomoc i podpowiedz
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek odbywał się prawdopodobnie w okolicach dni płodnych. Jeżeli ma Pani regularne cykle to owulacja wypadała właśnie 10 -11.08. Szansa na ciążę jest dośc duża. Jedynym możliwym wyjściem jest wykonanie testu ciążowego jeszcze raz lub wizyta u ginekologa by potwierdzić lub wykluczyć ciążę.