Penis czuły na bodźce

Dzień dobry, od okolo miesiaca moze troche dluzej mam problem z penisem. Zauwazylem ze jest on jakby bardziej czuly na bodzce. Nawet na zwykly dotyk. Kiedy jest ucisk na niego np. lezenie na brzuchu itp to czuje w penisie takie uczucie jak przed osiagnieciem orgazmu. Jest dosc klopotliwe. Do tego zauwazylem ze od tego czasu szybciej osiągam orgazm. Czy to moze bys spowodowane tym ze staram sie ograniczyc masturbacje i robie to dosc zadko? Czy moze jakies uszkodzenie nerwu?

Piotr Pilarski

Myślę, że przyczyną może być zwiększone napięcie seksualne z powodu rzadsze orgazmów.

Pozdrawiam.

Ograniczanie masturbacji uwrażliwia na dotyk, to normalne i stopniowo zmniejszy się ta swoista nadwrażliwość.
Jeżeli utrzymywałaby się dłużej, lub narastała - to wtedy należałoby rozważyć wizytę u lekarza urologa ew. neurologa.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl