Penis zgięty w lewą stronę

Mam problem z penisem. Od kilku lat zaczął w połowie długości zaginać się w lewą stronę. W chwili obecnej jest to duży kąt skrzywienia, widoczny nawet w spoczynku. Z tej strony, w którą się zagina w miejscu zgięcia, powstało sporo żylaków, a druga strona jest wypukła, mięsista bez żył. Utrudnia to stosunki z kobietami. Teraz poznałem dziewczynę, na której mi zależy, ona nalega na seks, ale ja nie chcę, żeby jej nie stracić z tego powodu. Czytałem kiedyś o chorobie Peyroniego. Kilka lat temu przypominam sobie, że też miałem głośny trzask w penisie podczas seksu i od tego się zaczęło. Moje pytanie - jaka to może być przyczyna? Czy można to leczyć farmakologicznie i jak długo takie leczenie by trwało (najlepiej bez wizyty u lekarza) lub operacyjnie? Raczej wolałbym leki niż skalpel.

Witam!
Niestety sam opis nie jest wystarczający, aby postawić wstępne rozpoznanie. Wydaje się, że problem może dotyczyć ciał jamistych. Konieczne jest badanie fizykalne i ewentualne badanie USG prącia. Proponuję zgłosić się do urologa w celu oceny problemu. Dopiero po ustaleniu dokładnego rozpoznania będzie możliwe wdrożenie ewentualnego leczenia, jeśli skrzywienie wynosi ponad 30 stopni może być konieczne leczenie chirurgiczne. Zachęcam do wizyty u urologa. W tej chwili trudno powiedzieć coś więcej na temat przyczyny. Pozdrawiam serdecznie!