Permanentne zmęczenie i osłabienie oraz nocne bóle nóg

Witam! Mam o 18 lat i od pewnego czasu jestem pernamentnie zmęczona oraz osłabiona. Mam również mocne bóle nóg(głównie od kolan po kostki) Zauważyłam również niewielkie ilości krwi w ślinie przy odpluwaniu. Dokucza mi równieź nienaturalna bladóść oraz sińce pod oczami. Ostatnio straciłam również apetyt. Dodam, źe biore żelazo w tabletkach. Czy to może być anemia? Miesiączki mam normalne a ciąża nie możliwa. Pogorszyła się równieź moja sprawność fizyczna. Moje pytanie brzmi co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na anemię. Nie można wykluczyć zaburzeń naczyniowych w obrębie kończyn dolnych. Powinna Pani udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.