Petting a możliwość ciąży u 18-latki

Witam, mam dość nietypowe pytanie. A zatem, mam 18 lat, wraz z partnerem uprawialiśmy petting. Doszło do wytrysku, tyle że na chusteczkę. Chłopak wytarł resztki z rąk kolejną chusteczką. Po ok. dwudziestu minutach, zaczął mnie zadowalać ręką i tu rodzi się moje pytanie. Czy zaschnięte, wytarte resztki nasienia są w stanie w jakiś sposób doprowadzić do ciąży? Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli doszło do kontaktu nasienia z drogami rodnymi to oczywiście tak. Sądzę że w podanym przykładzie prawdopodobieństwo jest raczej niskie.