Petting a możliwość zajścia w ciążę u 19-latki

Chcialam się zapytać, czy jest mozliwość jakakolwiek zajścia w ciążę jeśli uprawiałam z chłopakiem petting, później nie mielismy prezerwatywy więc nie odbylismy pełnego stosunku, ale chłopak był chwilkę we mnie, nawet nie wiem czy błona dziewcza zostala przebita. Wydaje mi się, że jest to nie mozliwe, ale byl to mój pierwszy raz więc bardzo przezywam.

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Sugeruję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.